Yhteystiedot

Exclusive Logistics Finland Oy

asiakaspalvelu@exclusivelogistics.fi
Puhelin (Vaihde) : +358 (0) 102 7979 00
Päivystys: ( 24/7 ) +358 (0) 102 7979 99

Käynti- ja Postiosoite:
Exclusive Logistics Finland Oy
Karhumäentie 3
01530 Vantaa

Myynti ja Kuljetukset: asiakaspalvelu@exclusivelogistics.fi

Exclusive Logistics Turku

Käynti- ja Postiosoite:
Exclusive Logistics Turku
20100 Turku

Myynti: myynti.turku@exclusivelogistics.fi
Kuljetukset: kuljetukset.turku@exclusivelogistics.fi

Exclusive Logistics Tampere

Käynti- ja Postiosoite:
Exclusive Logistics Tampere
33100 Tampere

Exclusive Logistics Baltic Oü

Viru väljak 2, Tallinna linn
Harju maakoht, 10111 EE

info@exclusivelogistics.com
Tel: +372 5178541

Vastaanotamme laskut pelkästään verkkolaskuina. 

Verkkolaskuosoitteemme on: 003725686117
Y-tunnuksemme on: 2568611-7
Verkkolaskuoperaattorimme on: Maventa
Operaattorin välittäjäntunnus: 003721291126

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä olemaan yhteydessä sähköpostilla osoitteeseen asiakaspalvelu@exclusivelogistics.fi 

Huomioittehan, että yrityksemme hyväksyy vain vähintään 30 pv maksuehdon. Toivomme teidän päivittävän tämän maksuehdon asiakastietoihimme. 

Vaihde

Vaihde auki: 08:00-16:30

tel. +358 (0) 102 7979 00

fax. +358 (0) 102 7979 01

Kuljetukset

06:00-18:00

kuljetukset@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 03

Toimitusjohtaja

Roni Penttilä

roni.penttila@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 10

Kuljetuksen työnjohto, Turku

Marianne Vuorinen

marianne.vuorinen@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 52

Päivystys

AOG 24/7

aog@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 99

Laskutus

Osto- ja Myyntilaskut

laskutus@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 04

Operatiivinen johtaja

Urmas Arak

urmas.arak@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 12

Myynti

08:00-18:00

myynti@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 02

Sopimukset

08:00-18:00

sopimukset@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 05

Traffic Planner

Petri Suihkonen

petri.suihkonen@exclusivelogistics.fi

tel. +358 (0) 102 7979 14